Failiem.lv nodrošina drošus, ērtus un mērogojamus datu glabāšanas risinājumus

palīdzot biznesa un privātiem lietotājiem uzglabāt, pārsūtīt, pārdot, publicēt, pārvaldīt, dublēt failus

KAS MĒS ESAM

Failiem.lv ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas kopš 2007. gada būvē viegli lietojamus, tomēr jaudīgus, mūsdienīgus un novatoriskus programmatūras risinājumus failu glabāšanai. Mūs vieno tehnoloģijas, pieredze sadarbojoties un zināšanas par mūsu mērķa tirgu.

MŪSU PAMATVĒRTĪBAS

Izveidojam to, ko cilvēki vēlas. Tiecamies pēc vienkāršiem, bet elegantiem risinājumiem. Cienam mūsu lietotājus un klientus. Kopiena ir svarīga. Mēs mīlam to, ko darām, un vienmēr cenšamies darīt labāk.
Make it work, then make it better

Pieredze un zināšanas

Mēs esam izveidojuši vairākas B2B un B2C 24/7 sistēmas telemātikas, ģeogrāfijas un darbaspēka vadības jomās. Tagad mēs izmantojam savas zināšanas, lai izstrādātu datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, kas paredzēti konkrētām biznesa vajadzībām.

Mēs darbojamies visā pasaulē

Mēs esam starptautiski aktīvs uzņēmums, mūsu klienti atrodas visā pasaulē. Mēs izmantojam datu centrus Eiropā un ASV, kā arī satura piegādes perifērijas serverus. Mēs sniedzam starptautisku klientu atbalstu angļu valodā.

atvērti partnerībai un pielāgotiem projektiem

Mēs vēlamies sadarboties ar IKT uzņēmumiem un meklējam vietējos tālākpārdevējus / izplatītājus. Mēs varam strādāt pie profesionāliem projektiem un pieteikumiem. Ja ilgtermiņā meklējat pielāgotus datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, sazinieties ar mums. Mēs esam veikuši pielāgotas integrācijas dažādām vajadzībām.